Tekne Turu

ADRASAN'DA TEKNE TURLARI

Bilgi ve rezervasyon için tekne turu yapan şirketleri arayın lütfen. Tesisimizden tekne turu rezervasyonları sadece resepsiyondan tesisimiz misafirlerine sağlanır.  

Tur Fiyatı : 600 - 750 TL fiyat aralığındadır.

Rezervasyon ve bilgi için önerilerimiz;

Paşa Kaptan : 0 (535) 4693283
Engin Kaptan :0 (532) 3328476

Tekne Turu Adrasan sahilinden her gün Sulu Ada (Türkiye'nin Maldivleri) ve koylar olmak üzere iki farklı güzergaha düzenlenmektedir

Sulu Ada Turuna katıldıysanız eğer Gelidonya burnu istikametine gittiğinizde üzerinde tatlı su kaynağı olan Sulu Adaya varırsınız. Adanın batı tarafında mozaik görünümlü siyah ve beyaz taşlarla kaplı berrak bir sahilde denize girebilirsiniz. Bu ada nesilleri tükenmekte olan Akdeniz foklarının da uğrak yeridir. Sulu Ada’nın karşısında Amerikan Koyu da mükemmel bir yerdir 

Koylar istikametine giden tura katıldıysanız eğer  Akseki, Fosforlu Mağara, Olimpos, Sazak, Ceneviz koylarını görecek ve her bir koyda molalar verip Akdeniz'in berrak sularında yüzme şansını bulacaksınız. ve bu koylarının muhteşem doğasında yüzerek bütün bir kışın stresini atabilirsiniz.

Ayrıca fiyata dahil olarak açık havada teknede alacağınız öğlen yemeğinin tadı damağınızda uzun süre kalacak. Emin olabilirsiniz. 

Teknelerde genellikle yemek menüsü ; Balık veya tavuk , spagetti veya pilav, salata , karpuz, kavun şeklindedir. 

Tur süresi : 6 saat